Kas yra 100% sultys?


Užrašas ant pakuotės „100 % sultys“ nurodo, kad gaminyje yra vaisių, uogų arba daržovių sulčių be jokių priedų. CIDO sultys yra be konservantų ir kitų skonį gerinančių bei savybes keičiančių medžiagų. Jos gaminamos iš vaisių, naudojant modernias technologijas, kurios užtikrina, kad sultys ilgiau išlieka tinkamos vartoti ir išsaugo visas vertingąsias vaisių, uogų ir daržovių savybes.

Sultys – vitaminų šaltinis!


Natūraliose vaisių, uogų ir daržovių sultyse gausu organizmui reikalingų vitaminų ir mineralų: vitaminų C ir A, B grupės vitaminų (B, B1, B2, B6, folio rūgšties), biotino (kuris dar vadinamas grožio vitaminu), vitaminų P ir E, kalcio, kalio, magnio, seleno, geležies, fosforo bei kitų vertingųjų medžiagų. Organizmui stiprinti ir aprūpinti visomis vertingomis medžiagomis mitybos specialistai pataria kasdien išgerti stiklinę sulčių.

Sultyse yra tik natūralaus vaisių cukraus!


Jokių paslapčių! Parduotuvėse perkamos 100 % sultys yra saldžios dėl jose esančio natūralaus vaisių cukraus – fruktozės ir gliukozės. Kuo vaisius labiau prinokęs, tuo jis saldesnis, todėl saldesnės bus ir jo sultys. Gamybos procese sultys papildomai nesaldinamos.

Pagamintos iš koncentruotų sulčių.


Parduotuvėje perkamos sultys gaminamos iš koncentruotų sulčių (sulčių koncentrato), todėl jose išlieka visos vertingosios medžiagos – mineralai, vitaminai, angliavandeniai, antioksidantai. Koncentruotos sultys gaunamos iš visiškai prinokusių ir nepažeistų vaisių, surinktų jų kilmės regione. Jų privalumas – galimybė transportuoti į bet kurią pasaulio šalį. CIDO gamina sultis iš vaisių, surinktų didžiausiose jų kilmės vietose – Kuboje, Brazilijoje, Izraelyje, Ispanijoje. Koncentruotos sultys leidžia užtikrinti skonių įvairovę, todėl sulčių gamintojai gali pasiūlyti sulčių iš tų vaisių, kurie neauga mūsų platumoje, pavyzdžiui, apelsinų, ananasų, vynuogių, persikų, mangų ir kitų ypatingai skanių vaisių ir daržovių.

Vaisių auginimo vietoje vanduo atskiriamas iš vaisių
Taip paruošiamas sulčių koncentratas
arrow
arrow
Sulčių koncentratą yra paprasta transportuoti į gamyklą
Sulčių koncentratas išlaiko svarbiausias sulčių savybes
arrow
Sulčių gamykloje atskirtas vanduo grąžinamas į sulčių koncentratą
arrow
Vėliau sultys supilamos į pakuotes ir nuvežamos į prekybos vietas
arrow

Kodėl sultys išlieka šviežios taip ilgai?


Sultys tinkamos vartoti ilgą laiką dėl unikalios pilstymo technologijos ir TETRA PAK pakuotės. Prieš pakavimą sultys yra įkaitinamos iki aukštos temperatūros (apie 85o) tam, kad būtų išnaikintos bakterijos, skatinančios sulčių gedimą. Procesas yra labai panašus į konservavimo procesą, kaip daroma namuose. Vėliau sultys yra supilamos į TETRA PAK pakuotes sterilioje aplinkoje, be sąlyčio su oru. Kadangi TETRA PAK pakuotė turi kelis sluoksnius: kartonas, aliuminis ir polietilenas - produktas apsaugomas nuo šviesos, temperatūūtos ir kitų kenksmingų aplinkos efektų. Todėl sultys išlieka šviežios ilgą laiką ir negenda nenaudojant konservantų.

Sužinok apie sulčių naudą