Apie CIDO


Mes didžiuojamės tuo, kad esame sulčių segmento lyderiai Latvijoje ir kitose Baltijos šalyse. Taip pat mūsų sultis vertinta daugiau kaip 20 kitų šalių šalių visame pasaulyje: Japonijoje, Kinijoje , Kanadoje, Jungtiniuose Arabų Emyratuose. CIDO yra vienintelis likęs vietinis sulčių gamintojas Latvijoje. Džiaugiamės, kad gaminame sultis būtent čia.

Apie prekės ženklą


Cido prekinis ženklas žinomas nuo pat 1996 metų, kai UAB “CIDO Grupa” pradėjo savo veiklą sulčių, nektarų ir sulčių gėrimų segmente. Pagrindinis CIDO Grupa darbo tikslas yra džiuginti vartotojus naujais produktais ir skoniais bei tenkinti jų lūkesčius.

CIDO Grupa


Originalus UAB "CIDO Grupa" pavadinimas buvo "Cido Pārtikas Grupa". Bendrovė buvo įkurta 1994 metais, kai "Cido Pārtikas Grupa" perėmė gaiviųjų gėrimų gamybą iš UAB "RyBarg". Ši valstybinė įmonė buvo įkurta 1993 metais, jai priklausė gėrimų gamykla Milgravis. UAB "RyBarg" buvo UAB "CIDO Grupa" pirmtakė, o pirmasis bendrovės gėrimas vadinosi SunSet, kuris buvo gaminamas iš žemuogių sirupo ir gazuoto vandens.

Per visus metus daug investuota į sulčių gamybos kokybę tam, kad gamykla atitiktų pasaulio sulčių gamybos kokybės standartus. 1996 metais bendrovė UAB "CIDO Grupa" tapo pirmąja įmone Baltijos šalyse, gaminančia natūralias sultis, parduodamas kartono pakuotėse su kamšteliu. Praėjus dvejiems metams bendrovė investavo į naują gamybos liniją, kurioje sultys buvo pilstomos į 0,2 L pakuotes, o 2006 metais – į 0,5 litro pakuotes.

Mėgaukitės vaisių akimirkomis! Sužinokite apie mūsų produktus