Atrask sulčių planą savaitei!

Ar žinojote, kad mūsų sultys turi ypatingų galių? Kartu su mokslininkais ir dietologais atradome, kad kiekviena rūšis yra unikali – vienos turinčios antioksidantų, kitos – vitaminų ir mineralų. Atsakyk į mūsų klausimyną ir mes sudarysime tau asmeninį sulčių planą. Prisimink – visos mūsų sultys yra gaminamos iš vaisių!

Sulčių nauda

Vaikai ir paaugliai
Sultys gerina koncentraciją ir ištvermę

Vaikai ir paaugliai

Sultys gerina koncentraciją ir ištvermę

Sultys pagerina smegenų darbą! Sulčių angliavandeniai yra vertingas energijos šaltinis – jie pagerina smegenų darbą, leidžia jaustis energingai, pagerina darbingumą bei koncentraciją. Atlikti tyrimai Rygos mokykloje įrodė, kad 67 % moksleivių, kurie rytais išgeria stiklinę sulčių, pasižymi gera arba labai gera koncentracija. Tik 47 % moksleivių, kurie rytais negeria sulčių, pasižymi geru dėmesio sutelkimu. Ekspertai rekomenduoja sultis įtraukti į kiekvieno vaiko pusryčių racioną. Tai padės pagerinti vaikų mokymosi įgūdžius ir leis jiems lengviau sutelkti dėmesį.

Moterims iki 35 metų
Sultys suteikia energijos ilgesniam laikui!

Moterims iki 35 metų

Sultys suteikia energijos ilgesniam laikui!

Moterims šiuo aktyvaus amžiaus periodu ypač reikia energijos atsargų. Taip pat svarbu stiprinti organizmą, kuriam reikia vitaminų ir mineralų. Sultyse randamas vaisių cukrus yra natūralus energijos šaltinis, padeda ilgiau išlaikyti sotumo jausmą. Fruktozė į organizmą įsisavinama palaipsniui, todėl tai leidžia išvengti staigių energijos pakilimų ir nuosmukių, tai suteikia energijos ilgesniam laikui. Sultyse esantys vitaminai ir mineralai padės sustiprinti organizmą.

Vyrams
Sultys didina fizinę ištvermę!

Vyrams

Sultys didina fizinę ištvermę!

Fizinis aktyvumas ir jėga yra vienas svarbiausių faktorių vyrų kasdienėje veikloje, todėl svarbu gauti didelį mineralų kiekį. Dėl mažiau vartojamų daržovių, vaisių ir iš jų gaunamų maistinių medžiagų stiklinė sulčių gali būti puiki alternatyva reikalingiems mineralams gauti bei fiziniam aktyvumui išlaikyti.

Moterims po 35 metų
Sultys atitolina senėjimo procesus

Moterims po 35 metų

Sultys atitolina senėjimo procesus

Antioksidantai, randami sultyse, slopina senėjimo procesus. Didelis antioksidantų kiekis gali būti gaunamas geriant apelsinių ir vynuogių sultis.

Senjorams
Sultys stiprina kūną

Senjorams

Sultys stiprina kūną

Brandžiame amžiuje svarbu papildyti organizmą įvairiais mineralais. Sultys yra puikus ne tik mineralų, bet ir vitaminų šaltinis. Mitybos mokslininkės Lailos Meijos atliktas bandomasis tyrimas įrodė, kad senjorai, kurie 2 mėnesius kasdien gėrė stiklinę sulčių, papildė organizmą vitamino B folio rūkštimi. Tyrimas taip pat parodė, kad apelsinų sultys cholesterolio ir cukraus lygiui kraujyje neigamos įtakos nedaro.

Aktyviems žmonėms
Sultys padeda atkurti kūno tonusą!

Aktyviems žmonėms

Sultys padeda atkurti kūno tonusą!

Sultyse gausu mineralų. Po fizinės treniruotės, stiklinė sulčių gali padėti atstatyti mineralų balansą organizme. Jau po pirmosios valandos, naturalūs cukrūs (fruktozė) papildys organizmą energija, leis greičiau atstatyti kūną po fizinės treniruotės.