5 faktai apie Cido sultis

1. 100 % SULTYS = VAISIAI
Užrašas ant pakuotės „100 % sultys“ nurodo, kad gaminys yra iš vaisių, uogų arba daržovių sulčių be jokių priedų. CIDO sultys yra be konservantų ir kitų skonį gerinančių bei savybes keičiančių medžiagų. Jos gaminamos iš vaisių, naudojant modernias technologijas, kurios užtikrina, kad sultys ilgiau išlieka tinkamos vartoti ir išsaugo visas vertingąsias vaisių savybes.
2. Pagamintos iš koncentruotų sulčių
Parduotuvėje perkamos sultys gaminamos iš koncentruotų sulčių (sulčių koncentrato), todėl jose išlieka visos vertingosios medžiagos – mineralai, vitaminai, angliavandeniai, antioksidantai. Koncentruotos sultys gaunamos iš visiškai prinokusių ir nepažeistų vaisių, surinktų jų kilmės regione. Jų privalumas – galimybė transportuoti į bet kurią pasaulio šalį. CIDO gamina sultis iš vaisių, surinktų didžiausiose jų kilmės vietose – Kuboje, Brazilijoje, Izraelyje, Ispanijoje. Koncentruotos sultys leidžia užtikrinti skonių įvairovę, todėl sulčių gamintojai gali pasiūlyti sulčių iš tų vaisių, kurie neauga mūsų platumoje, pavyzdžiui, apelsinų, ananasų, vynuogių, persikų, mangų.
3. SULTYS – VITAMINŲ ŠALTINIS!
Natūraliose vaisių, uogų ir daržovių sultyse gausu organizmui reikalingų vitaminų ir mineralų: vitaminų C ir A, B grupės vitaminų (B, B1, B2, B6, folio rūgšties), biotino (kuris dar vadinamas grožio vitaminu), vitaminų P ir E, kalcio, kalio, magnio, seleno, geležies, fosforo bei kitų vertingųjų medžiagų. Organizmui stiprinti ir aprūpinti visomis vertingomis medžiagomis mitybos specialistai pataria kasdien, ypač per pusryčius, išgerti stiklinę sulčių.
4. SULTYSE YRA TIK NATŪRALAUS VAISIŲ CUKRAUS
Jokių paslapčių! Parduotuvėse perkamos 100 % sultys yra saldžios dėl jose esančio natūralaus vaisių cukraus – fruktozės ir gliukozės. Kuo vaisius labiau prinokęs, tuo jis saldesnis, todėl saldesnės bus ir jo sultys. Gamybos procese sultys papildomai nesaldinamos.
5. Ypatinga pakuotė užtikrina ilgą galiojimo laiką
100 % sultys ilgai išlieka šviežios dėl ypatingos užpildymo technologijos ir TETRA PAK kartoninės pakuotės. Pagal Lietuvoje galiojančius teisės aktus 100 % natūraliose sultyse negali būti konservantų. Dėl aseptinės užpildymo technologijos ir specialios kartoninės pakuotės sultys supilamos be sąlyčio su oru, todėl jas ilgai galima laikyti. Hermetiška TETRA PAK pakuotė sultis apsaugo nuo neigiamo šviesos ir oro poveikio bei išorinės temperatūros pokyčių. Atminkite, kad 100 % sulčių pakuotėje niekada nebus nurodyti konservantai, nes jų ten tiesiog nėra! Užrašas ant pakuotės „sultys“ reiškia, kad šias sultis gaminant nebuvo naudojama skonį gerinančių ir savybes keičiančių medžiagų.